Všetky najlepšie hviezdne peňaženky v týždni, od A-F

The ChoiCest Star Bag Picks spustili tento týždeň gamut z Alaïa do Fendi. Som si istý, že je to úplne náhoda, napriek tomu však zistím, že je zábavné. Tiež nemáme skutočne zástupcu pre list „B“ (kde je tento týždeň všetky Balenciaga? Balmain? Bulgari dokonca?), Takže sa ospravedlňujem kompletným abecedám. Zrieknutie sa zodpovednosti: Rovnako je tu jeden záznam od Rauwolfa, ktorý predstavuje ďalšie dve tretiny abecedy.

Jennifer Lawrence
Elizabeth, ako aj taška James Cynnie
445 dolárov pomocou Neiman Marcus
J-Law nedávno urobil nejaké nákupy v Tribecu s rozkošnou bitkou Elizabeth, ako aj taškou na kontajner James. Elizabeth a James sú ďalšou líniou Olsen Twins. Viete, ten, ktorý nevyrába kabelky, ktoré náklady platia rovnako ako stredne veľké sedany.

Abby Elliott
Chloé Marcie Hobo
1 990 dolárov pomocou Neimana Marcusa
Tu je Abby Elliott, ktorá sa vydáva na vystúpenie na Jimmy Kimmell, aby urobila nejakú zľavu pre svoju novú televíznu show Strange Mommy Out, s klasickou neutrálnou koženou chloé Marcie.

Angela Simmons
Chanel Kid Bag
Detská Angela Reverend Run bola nedávno identifikovaná, keď bojovala s náročným updraftom na chodníkoch NYC. Prináša ohromujúcu striebornú tašku Chanel.

Chrissy Teigen
Céline boxy tote
Tu je Chrissy Teigen, ktorá vychádza z LA Restaurant Madeo’s s Céline Boxy Tote. Videli sme Chrissy s týmto presne rovnakým taškou celú metódu už v novembri. Chrissy nedávno skončila mimoriadne čiastočne pre tieto ďalšie dlhé, neuveriteľne ľahké sveter. Začiatkom tohto týždňa sme ju videli pomocou podobného odevu v LAX.

Dakota Fanning
Taška kresťanského dior diorama
Dakota Fanning nedávno išla na premiéru Wolfpack v NYC, ako aj na následné afterparties s veľmi chvályhodnou pastelovou ružovou taškou Dior Diorama.

Jessica Alba
Alaïa laser-cut crossbody taška
2 890 dolárov pomocou Net-A-Porter
Nehnevaj sa, Jessica Alba, všetci sa vám páči tvoj smiešne ohromujúca nová taška z Crossbody z Alaie. Takže málo značiek dokáže načrtnúť svoje obrysy ako Alaia Can. In fact, as I sit right here believing about it, only two or three names spring to mind.

Kris Jenner
Fendi tiny By The method Bag
$1,450 by means of mytheresa.com
Here’s Kris Jenner, leaving dinner at Craig’s with gal friend Tracey Edmonds, a random bobblehead doll as well as a small Fendi tiny By The method Bag. This bit Fendi is really as well little to consist of its own zipper, as well as yes, that is a style feature, not an accident. It seems even a lot more miniature as well as less practical than a lot of minis. As you may suspect, I’m not a fan.

Naomie Harris
Rauwolf Octagon Gemstone Clutch
$1,425 by means of farfetch.com
Actress Naomie Harris just recently went to the London premiere the Entourage motion picture with a beautiful, blue, geometric Rauwolf clutch, which was skillfully paired with her dramatic, color-blocked frock from Peter Pilotto. UK readers, let’s be real: does any individual have any type of like for Entourage across the pond?

Leave a Reply

Your email address will not be published.