Chloé Edith Bag je späť

, keď veríte, že sa v Chloé chloé pozerám na známeho dizajnéra Phoebeho Philo, je pravdepodobné, že na myseľ príde na myseľ osoba ikonickej tašky: Paddington. Dizajnér však bol tiež zodpovedný za ešte menej populárnu siluetu. Táto taška sa chystá byť vhodný, keď od jesene 2021 uvidí návrat jednej ďalšej tašky Philo-Era: The Edith.

Oživenie

Chloé Edith Bag bola úplne vydaná v roku 2006, definovaná jej štruktúrovanou, ale ženskou siluetou, ako aj tradičnými jazdeckými detailmi. Jeho všeobecný pocit bol v tom čase reprezentatívny pre spoločnosť Chloé a vytekal boho, ktorý vyhovuje vysokému módnemu pocitu. Návrat tohto archívneho tvaru predstavuje zlom pre Chloé, ktorý minulý rok nazval Gabriela Hearst za nástupkyňu Natacha Ramsay-Leviho, pričom súčasne bol ÓDou do historickej histórie domu.

Chloé mini edith taška
cez Saks

1 650 dolárov

Prepredaj Edith, opätovne uvedené na jeseň 2021, obsahuje mnoho jeho pôvodných prvkov, ako je jeho starostlivo sklonený tvar, silné šitie, ktoré je dôležitým prvkom štýlu, ako aj predné vrecko. Kombinácia je typicky pád, s bohatými zemskými tónmi, ako sú Burgundsko, sépia, ako aj hnedá.

Toto opätovné vydanie hovorí nielen k nadčasovej spoločnosti Chloé, ale slúži ako dôležitá súčasť vízie spoločnosti Hearst pre značku. Sama priniesla pôvodnú tašku Edith, ako aj jej význam, sa nesmie nechať ujsť, pretože dizajnér držal kus, ktorý bol po celú dobu jej prvou špičkovou taškou.

Chloé stredná edith taška
cez Saks

2 150 dolárov

Veľkosť a materiály

Opätovné vydanie je ponúkané v mini veľkosti (10,5 ”W x 10,25” H x 6 ”d), ktorý ukazuje moderné, efektívne šarm, ako aj na to, aby sa priniesol cez malé horné rukoväte v batožine alebo s popruhom krížovky. Čiara sa tiež môže pochváliť stredne dennou taškou (16,5 ”W x 9,1” H x 7,9 ”d), ako aj veľkú dennú tašku (16,9 ″ W x 13,4 ″ H x 2,4 ″ D). Vytvorená z bohatej kože Buffalo a dokončená so starožitným mosadzným hardvérom, Edith je dokončená horným zipsom, ako aj vnútorným vreckom na zips. Novinky verzie Edith sú tiež k dispozícii, ako napríklad táto viacfarebná recyklovaná kašmítka a kožná možnosť Buffalo Leather.

Chloé Big Edith Bag
cez Chloé

2 690 dolárov

Leave a Reply

Your email address will not be published.