Fórum z kabelky, aby ste dosiahli svojho 200 000. člena!

Musím vám povedať, že toto je čin, o ktorom si nemyslím, že by som si niekedy predstavoval. V roku 2005 sme s Vladom začali blog s kabelkou ako zábavný vedľajší projekt po tom, čo moje povolanie skončilo športové zranenie a pokúsili sa nájsť niečo „nové“. Vlad a ja sme chceli, aby niečo spolupracovali, a to nakoniec ako blog kabelky. Nikdy sme si nepredstavovali, že by sa naše stránky stali tým, čo je dnes, a každý deň osloví viac ako 20 000 návštevníkov. Potom, čo sme začali blog Vlad, ma predstavil myšlienke fóra. Nikdy som nebol na online diskusnej rade, ale myslel som si, že by bolo skvelým nápadom mať miesto, kde by sa mohli zvolať ostatní milovníci kabelky. Mesiac potom, čo sme začali fórum kabelky, mali sme 200 členov.

Teraz, menej ako štyri roky po tom, čo sme začali fórum kabelky, ktoré sa stalo známym ako TPF, sa blížime k nášmu 200 000. členovi. Toto číslo presahuje ohromujúce, nad rámec úžasného a sme takí nadšení, že sme súčasťou takého úžasného fóra. Aj keď je veľmi obrovská veľkosť, stále existuje úzka komunita, ktorá sa stala jedným z najaktívnejších fór na webe. Hodnota TPF v kabelke a módnej komunite naďalej ožíva každý deň, pričom oveľa viac dizajnérov a spoločností si uvedomuje vplyv fóra. Celá cesta je pre nás niečo, čo sme milovali každú minútu, bez ohľadu na to, ako veľa spamerov Nike Shoe spamerov zasiahlo naše fórum v ranných ranných hodinách (naozaj, čo sa s nimi deje?!).

Ďakujem každému z vás, ktorí navštívi náš blog, navštevujete naše fórum a pomáha nám naďalej rásť ako hlavný zdroj v kabelkách a móde. Kto vie, ako rýchlo príde 200 000. člen teraz, rozmýšľam, že vytiahnem všetkých night s taškou popcornu a oslávi tento monumentálny okamih!

Ešte raz vám ďakujem každému z vás, ktorí si tento blog a fórum vytvárajú, čo to je!

â ™ ¥ TEAM BLAPSE Blog a kabelkových fór
Megs, Vlad, Shannon, Amanda, Anna, Amanda (Swanky Mama z troch) a celý tím MOD!

Leave a Reply

Your email address will not be published.