Louis Vuitton teraz zarába set s ping pong 2 000 dolárov

Som vyššia stredná trieda, ako aj celý môj život, avšak vo väčšine dní mám pocit, že môžem experimentovať v experimentácii svojej metódy o tom, aké to môže byť Buďte bohatí. Som online v New Yorku, koniec koncov, takže sa s ním zaoberám neustále sa s bohatstvom, rovnako ako som pokryl trh, ktorý slúži vysokým zárobkom pre celú svoju kariéru – mám vynikajúcu ponuku kontextu využiť pri predstavení. Rovnako ako vtedy narazím na niečo ako Louis Vuitton Ping Pong Set James, rovnako ako som späť na štvorcový, pretože to, kto to na svete kupuje?

Najlepšia vec, ktorú môžem urobiť, aby som vysvetlil svoj zmätok o tomto diele, je to len vysvetliť: Ping pong Set James obsahuje dve pádla Ping Pong, štyri Louis Vuitton Top Quality Ping Pong Balls, ako aj dvojitý pokrývka pádla v Louis Vuitton Damier Eclipse plátno. Ak chcete hrať štvorhra, musíte si kúpiť dve sady, alebo jedna strana bude musieť využiť rutinnú sadu, ako je plebes. Ktorou metódou, ktorú idete, je rovnako ako vy, ako aj vy, vaši peňažní poradcovia, s najväčšou pravdepodobnosťou vám však povedia, že si nekúpite dve 2 210 dolárov ping pongových súprav alebo dokonca jednu. Vyzerá to ako jeden z tých nákupov, ktoré sa samy osebe podávajú proti všetkým primeraným radám.

Existuje veľa otázok. Hráte iba na rutinnom stole Ping Pong, alebo si objednáte jeden na mieru, ktorý je na mieru zhodným monogramom LV? Čo robíte, keď nevyhnutne vstúpite, ako aj rozdrvíte štyri špičkové gule ping pong, ktoré obsahujú set? Aký je verný proces v tomto type nákupu celkovo? Ako presne si vyberiete súpravu dizajnéra ping pong, čo chýba vo vašom dome? Presne ako ďaleko to ide skôr, ako dosiahne svoj racionálny extrém? Nemám žiadne odpovede. Sme v tom spolu.

No, nie všetci z nás. Sada Ping Pong James je označená ako „výzva na dostupnosť“, čo znamená, že napriek tomu sa na webovej stránke pôvodne ponúklo veľa sád, v obchodoch sa však môže vznášať. Toto je jednoznačne typ produktu, ktorý by sa vyrobil v obmedzených množstvách, ale webová stránka bola takmer určite ponúknutá aspoň, ak bola vyrobená stránka produktu, ako aj niekoľko produktových fotografií. Takže ľudia, ktorí si ich kupujú, sú tam vonku. Kráčajú medzi nami. Alebo presnejšie: sú poháňaní medzi nami.

Pre lepší pohľad sa choďte na webovú stránku Louisa Vuittona.

Leave a Reply

Your email address will not be published.