Podeľte sa o svoje januárové nákupy s nami!

Na Putureforum sú v každej sekcii dizajnéra vlákna, v ktorých členovia zdieľajú svoje nákupy za mesiac. Nemám novú tašku každý mesiac, aj keď veľa verte, že tomu tak (a želám si, aby som to urobil), ale užívanie si ostatných rozbaľujú svoje najnovšie dobroty, ktorá je ďalšou najlepšou vecou.

Každý mesiac vám otvoríme diskusiu, aby ste zistili, či ste dostali novú kabelku alebo úžasné príslušenstvo. Najlepšie na sekcii komentárov je, že môžete publikovať fotografiu, ktorú sa s nami podelíme, takže dúfame, že uvidíme veľa nových tašiek, ktoré sa dajú slintať.

Budem nás odštartovať: tento mesiac dorazil môj dlho očakávaný špeciálny nákup Bottega Veneta uzol. Za taškou je dlhý príbeh, ktorý príde na vlastný post, ale podstatou je, že taška bola schválená spoločnosťou Bottega Veneta Corporate v Miláne pre členov Pureforum. Jedna z týchto špeciálnych tašiek na nákup dostala aj ďalších ďalších TPFers. Plum pštrosová pokožka je jednou z najbohatších a najúžasnejších farieb, aké som kedy videl. Stále hľadím na tašku a usmievam sa, pretože je to krásne.

Nakupujte Bottega Veneta pomocou Net-A-Porter.

A čo ty, čo si dostal v januári? Zdieľajte s nami nižšie v sekcii komentárov!

Leave a Reply

Your email address will not be published.