Donna Karan Zips Grasp

, keď sa viac dizajnérov vrazí do ríše kabeliek, skutoční uchádzači stoja okrem rádoby. Donna Karan je známa značka, ale nie vo svete kabeliek. Nielenže sa objavuje nová dávka tašiek Donny Karan, ale upútajú našu pozornosť. Vyzerá mladá a hip, niektoré z jej pádových tašiek sú vybavené celým radom zipsov. Zippery sú nový Rage, ktorý uvidíte oveľa viac na topánkach, taškách a oblečení.

Som nadšený z uchopenia Donna Karan Zips, ktorý prináša ideálny kúsok punku a skaly do čiernej spojky. Kto skutočne chce v dnešnej dobe nosiť obyčajné čierne pochopenie? Možnosti sú neobmedzené a zatiaľ čo všetci robia trendy, všetci som za trend zipsu. Mali by mať oveľa viac zipsov.

Donna Karan na PurseBlog sme vyhodnotili len niekoľkokrát, a početné neboli pozitívne. Ale potom, čo Amanda vyhodnotila Donnu Karan Preated Tote, som našiel novú lásku a ocenenie Donny Karana. Ktokoľvek je vedúcim návrhu príslušenstva, musí zostať na mieste. Uchopenie zipsov zipsom po celom striebornom tónovom zipsových ozdobách na čiernej koži spolu s viditeľným šitím. Uchopenie ma volá. Nie je potrebné byť nevýrazná s čiernou farbou, buďte odvážni s čiernou farbou. Nová dizajnérka kabelky Láska dňa ide do Donny Karan. Kúpte si cez čistý vrátnik za 895 dolárov.

Leave a Reply

Your email address will not be published.