Celebrity oslavujú rôzne úrovne dospelosti s taškami od Chanel, Céline a Alexandra McQueena

Pamätajte si, keď ste mali čerstvú 18 a bolo to, akoby ste konečne mohli ísť von a urobiť niečo? Pamätáte si, ako sa to oslobodzuje? Až na to, že ste skutočne nemohli nič urobiť, pretože ste sa nepočítali s fondom Baby (aj keď niektorí z vás boli, ale len si ma tu vyberte), takže ste museli uspokojiť svoju potrebu dobrodružstva fajčením legálnej cigarety alebo možno možno Registrácia na hlasovanie? Predstavte si, že ste skutočne dokázali financovať všetko, čo ste chceli robiť. Pomyslite na všetky kabelky, ktoré by ste si kúpili. Určite by ste boli poľutovaniahodné nákupy, ale pravdepodobne by ste boli stále hlboko v lakte vo všetkých tých taškách Chanel a Hermès.

Ariel Winter
Céline nano batožina tote
1 557 dolárov prostredníctvom Vestiaire Collective
Keď už hovoríme o tom všetkom, Ariel Winter Season nedávno dosiahla 18 rokov a my vidíme oveľa viac jej „vonku a asi“ okolo LA s veľkými taškami. Tu opúšťa Urth Caffe so svojou zlatíčkou a trochu horúcej červenej céline nano batožiny, ktorá sa zvýrazňuje s červenou chybou Fendi Bag.

Ashley Tisdale
Givenchy Antigona Bag
2 435 dolárov prostredníctvom Net-A-Porter
Tu je nízka kľúčová Ashley Tisdale, ktorá zanecháva Kate Somerville v LA. Nesie jednu zo svojich obľúbených tašiek, Givenchy Antigona. V posledných mesiacoch sme nevideli Ashley veľa. Myslím, že vzrušenie z toho, že som dospelý, pre ňu zasunula.

Dita von Teese
Charlotte Olympia Pandora spojka
739 dolárov cez Farfetch.com
Tu je vždy nadmerne očarujúci a veľmi dospelý Dita von Teese, ktorý sa zúčastňuje koncertu Adele v Centre Staples v LA. Pre túto veľmi zvláštnu príležitosť má priesvitný Perspex Charlotte Olympia Pandora.

Jordana Brewster
Hermès evelyne taška
2 048 dolárov prostredníctvom Vestiaire Collective
Tu je Jordana Brewster, na obed v LA so svojou hnedou koženou Hermès Evelyne. Eveylne je jedným z obľúbených štýlov kabelky Jordany. Má to v čiernej aj hnedej farbe.

Katy Perry
Kabelka
Tu je Katy Perry (myslela si, že by to skutočne mohlo byť ktokoľvek, ale určite vieme, že je to ona), ktorá jej prechádza davmi paparazzi v LAX s Orlandom Bloomom (tu si nie je známa, prepáč). Nesie tašku Chanel Belt. Som trochu vystrašený, že to poukazujem na to, ale všetci vieme, že je to vlastne Fanny Pack, však?

Kim Zolciak a Kroy Biermann
Chanel Box Minaudiere
Chanel nadrozmerný klapka
Chanel Rolling Trolley
Myslím si, že v tomto bode je bezpečné povedať, že Kim Zolciak zistila, že píšeme o jej taškách Chanel, a ona sa rozhodla zvýšiť ante tým, že ich všetky niesla naraz. Samozrejme, že žartujem – som si istý, že má oveľa viac ako toto. Odvažujem sa, aby ste ich všetky nosili naraz, Kim. Odvažujem sa ťa.

Pixie lott
Dolce & Gabbana iPhone Bag
1 395 dolárov cez Matchesfashion.com
Tu je Brit It Girl Pixie Lott smerujúce do divadla v Londýne s neuveriteľne letným vhodným taškou Dolce & Gabbana iPhone. Očividne vystupuje v scénickej verzii raňajok v Tiffany’s na West End.

Viola Davis
Alexander McQueen Legend Bag
1 995 dolárov cez Saks
A nakoniec, tu je hráč Power Viola Davis, ktorý opúšťa letisko s peknou burgundskou legendou Alexander McQueen, ktorá kričí: „Hej, môj film minulý víkend zarobil v divadlách v divadlách. Čo sa deje s vami?”

Leave a Reply

Your email address will not be published.