Khirma Eliazov Scalloped Hold

Som v poslednej dobe typu držiaka. Nie som si istý, prečo je to-jar je na ceste, rovnako ako sa objavujem, keď využívam bezstarostné totes a nosím spojky oveľa viac bežne počas leta ako štandardný vreckový počítač ako Khirma Eliazov Scalloped Spojka. To nenaznačuje, že sa mi to nepáči, napriek tomu – absolútne áno.

Je to sochárske, exotické, trochu retro a stále úplne neutrálne napriek tomu, že obsahujú dve farby. Nie je to skôr všetky veci pre všetkých ľudí, ale nič v móde nikdy nesmie byť. Je však elegantný a cenovo dostupný, čo je takmer univerzálne.

Stingray je jednou z módy, ktoré je veľa nedostatočne využívaných a ekonomických exotík, ako aj jediná vec, ktorú by som zmenil na toto držanie, je povrch panelov Stingray. Materiál vyzerá tak bohato a fascinujúco, keď je poskytnutý trochu vyžarovaný, že si želá, aby namiesto matného povrchu, ktorý si vybrali, urobili kovový čierny alebo tmavý pištoľ .

Nie som si istý, prečo túto tašku vydávajú v tomto období okolo roka – akcenty červenej kože proti Black Stingray produkujú farbu, ako aj kombináciu štruktúry, ktorá by sa využila na jeho najväčší vplyv počas chladného počasia. Stále je tu niekoľko týždňov, aby ste ho využili, alebo by ste to mohli dostať teraz, ako aj veveričku preč na šesť mesiacov, až kým sa veci nezačnú znova skvele. Získajte s obchodom Shopbop za 615 dolárov.

Leave a Reply

Your email address will not be published.